לוח השראה

20200805_105755.jpg

למה כל כך חשוב ליצור לוח השראה ממש בהתחלה?

אנחנו חיים היום בעולם של שפע, בכל תחום ובעיצוב הבית בפרט. 

אם מתחילים בתהליך חידוש או שיפוץ של הבית בלי מסגרת מכוונת שמדויקת למה שאתם אוהבים, אתם עלולים להתבלבל וללכת לאיבוד בתוך שלל האפשרויות. 

 

הפתרון לכך הוא דיי פשוט. 

לפני שמתחילים להסתובב ולהיכנס לחנויות מסוגים שונים, יושבים מול המחשב, מרפרפים באתרי עיצוב למיניהם, אנחנו ממליצות בחום על PINTEREST, רואים תמונות שאוהבים ושומרים אותם בתיקייה מסודרת. אח"כ עוברים על כל התמונות ובודקים מה מתוך התמונה הכי אהבתם. את השולחן הספציפי, אולי את הצבעים או את הטקסטורה? ואז חושבים ביחד אם זה מתאים לשלב את האלמנטים האלה אצלכם בבית. יכול מאוד לעזור לשים את התמונות שמצאתם אחת ליד השניה, אפשר לעשות את זה בתוכנת POWER POINT או להדפיס אותן. 

 

אחרי שעשיתם את העבודה המקדימה הזו, הסיבוב בחנויות יהיה הרבה יותר מכוון ורגוע, כי אתם יודעים פחות או יותר מה אתם רוצים ותוכלו להראות את התמונות גם לאיש המכירות באותה חנות כדי שהוא יידע לכוון אתכם לפריטים שמתאימים לכם.

כחלק מלוח ההשראה, כדאי לבנות גם פלטת צבעים שתנחה אתכם כדי שהעיצוב יהיה הרמוני, זורם ונעים לעין. שמרנו עבורכם תמונות בכל מיני נושאים וסגנונות ופלטות צבעים מעניינות, אתם מוזמנים בשמחה להשתמש בעמוד הפינטרסט שלנו, להתחיל משם ולהתגלגל למצוא את החלומות שלכם ולהגשים אותם!