משרדים

ניצור את סביבת העבודה המושלמת עבור העסק והעובדים שלכם, סביבה שתעודד תפוקה מקסימלית ותביא לידי ביטוי את החזון והערכים של העסק שלכם ואת המומחיות המקצועית שלכם.

01/ קונספט ואיפיון

קודם כל, נבין את התהליכים והצרכים הפונקציונליים בחברה, דרך שאלון שנעביר לעובדים ופגישה עם אנשי מפתח. כך ניצור קונספט המבוסס על ערכי וחזון החברה ועל הגישה הייצוגית הקיימת.

02/ תכניות ותשתיות

יצירת שלוש חלופות תכנוניות לסידור החלל וגיבוש תכנית ריהוט אידאלית. סיוע בקבלת החלטות בבחירת התשתיות המתאימות. הפקת סט תכניות הכולל: הריסה, בנייה, חשמל, תאורה, תקרה, מיזוג, צבע, פריסות חללים רטובים, תכניות מטובח מפורטות ונגרות בהתאמה אישית, לפי הצורך.

03/ בחירת חומרים

הצגת אפשרויות מתאימות לחומרים שישולבו בפרויקט, ריהוט ופרטי עיצוב התואמים לקונספט ולתקציב. בחירת אקססוריז וצמחייה להעשרת החללים.

04/ ניהול

ליווי מול בעלי המקצוע והספקים, יצירת קובץ תקציב מפורט, בניית לוח זמנים ותיאומו יחד עם הקבלן, בעלי המקצוע והספקים על מנת להבטיח שהכל נעשה במהירות האפשרית ובסינכרון מדויק בין כל הגורמים. ביצוע ביקורי שטח על מנת לוודא התאמה לתכניות ולבחירות ולצורך מתן פתרונות והנחיות נדרשות נוספות.

אנו מאמינים שמרחב העבודה משפיע על התפוקה, על היצירתיות ועל המוטיבציה של כל העובדים בו. לכן, נתחיל בהכרת החברה שלכם, את שיגרת היומיום, את השירותים שאתם מציעים ואת הצרכים שלכם. לאחר שלקחנו בחשבון את כל הגורמים נוכל ליצור קונספט הוליסטי ייחודי עבורכם שיבוא לידי ביטוי במבנה המשרד, בעיצוב שלו, באווירה ובמיתוג.

ננהל עבורך את כל תהליך השינוי, החל מבניית הקונספט ודרך כל שלבי השיפוץ. ברוב הפרוייקטים העסקיים יש צורך בייעוץ בטיחות מקצועי, ואנו נתאם עבורכם ייעוץ כזה לפי צרכי עסקכם.

ניתן לקבוע איתנו שיחה ראשונית חינם, לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה

או לשלוח לנו הודעה ואנחנו נחזור אליכם

Thanks! Message sent.