חללים מסחריים

ניצור את סביבת העבודה המושלמת עבור העסק והעובדים שלכם, סביבה שתעודד תפוקה מקסימלית ותביא לידי ביטוי את החזון והערכים של העסק שלכם ואת המומחיות המקצועית שלכם.

מרחב העבודה משפיע על התפוקה, על היצירתיות ועל המוטיבציה של כל העובדים בו. לכן, נתחיל בהכרת החברה שלכם, את שיגרת היומיום, את השירותים שאתם מציעים ואת הצרכים שלכם. לאחר שלקחנו בחשבון את כל הגורמים נוכל ליצור קונספט הוליסטי ייחודי עבורכם שיבוא לידי ביטוי במבנה המשרד, בעיצוב שלו, באווירה ובמיתוג.

ננהל עבורך את כל תהליך השינוי, החל מבניית הקונספט ודרך כל שלבי השיפוץ. ברוב הפרויקטים העסקיים יש צורך בייעוץ בטיחות מקצועי, ואנו נתאם עבורכם ייעוץ כזה לפי צרכי עסקכם.

גלריית פרויקטים

בין לקוחותינו

freightos.png
remax.png
strattic.png
videosparks.jpg
corky.jpg
masa.png
Navat Logo web.jpg
matan.png
4D.png
hayozma.png

המלצות

"הן חושבות מחוץ לקופסה והציעו רעיונות מקוריים ויצירתיים שהוכחו כמתאימים, נוחים ויפים. הכל התנהל ברוגע ויחסי אנוש טובים עם אוזן קשבת לצורך ולרצון והבנת הצרכים שלנו"

ארנון כץ, מסע יהודי

היה ניכר שחשוב להודיה ושאנה להכיר את העבודה והצרכים שלנו והן עשו זאת ברגישות, בסבלנות תוך הפגנת ניסיון ושיתוף באתגרים וצריכים של משרדים אחרים כך שיכולנו ללמוד ולקבל רעיונות גם מהם.

תמי אייזנמן, היוזמה

לאורך כל התהליך שאנה והודיה היו קשובות וגילו הבנה לדרך בה אנחנו עובדים וליצירת מרחב פונקציונלי עבורנו. היה תענוג לעבוד איתן!

סטיבן הודס, 4D

רעיונות חדישים, צעירים ומרעננים הנם חלק בלתי נפרד מהן-  בעבודה שלהן ניכרת המון יצירתיות ומחשבה , חתירה לשלמות והחיבור של כל החלקים יחד בונים קונספט הקשור לתרבות הארגונית ועונה על הצרכים והבקשות של הלקוח.

אביטל זהבי, פרייטוס